| DriftKingRO a întrebat:

Salut, un prieten mi-a cerut "Physical Address" de la "Local Area Connection". Daca ii trimit asta ce poate sa faca? plz dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| tapeee a răspuns:

Se conecteaza la internet "din partea ta"...in locul tau. Adica tu vei plati, el va sta pe net. Nu-ti spune mac-ul(asa se mai numeste physical adress-ul).

2 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Mac-ul se poate modifica foarte usor, mai ales in XP.

| userulx a răspuns:

Stai linistit ca nu se conecteaza nimeni si nu se intampla nimic, mac-ul este identitatea fiecarei placi de retea in parte. Nu exista 2 placi de retea cu acelasi mac cum nu exista 2 persoane cu acelasi CNP. Salve!