| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez LAN(Local Area Connection) si Internet Connection?, imi instalez windowsu (xp) apoi driverele iar apoi trebuie sa chem pe un baiat sa-mi faca netu, adica (LAN(Local Area Connection) si Internet Connection)

Răspuns Câştigător
| Daniel TM a răspuns:

Incearca sa instalezi unul din driverele LAN de aici(doar unul iar daca nu e bun il dezinstalezi si incerci altul) http://download.cnet.com/windows/network-drivers/

3 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Daca ai net de la RDS da-mi un PM si te ajut eu.

| anonim's a răspuns:

Descarca driveru pentru placa de conexiune vezi ce marca ai cauta si cauta pe net exemplu:Acer driver Lan_Atheros download
success

| chirita123 a răspuns:

Alex_9605 da-mi id tau sa vorbim ca si eu am rds si nu imi merge