| anonim_4396 a întrebat:

Salut, unde pot sa gasesc pretestarea de clasa IX la matematica? Pentru data de 28. 03. 2012?

23 răspunsuri:
| gicuu1997 a răspuns:

Eu tot o caut, azi nu-i inca, dar o sa apara la noapte, sau dimineata, eu la 3 o sa ma trezesc sa o caut, data trecuta am gasit pretestarea, sau ce a mai fost, testul de la istorie de la minister, al ora 7 pe net...

| barbie5 a răspuns (pentru gicuu1997):

Hmmm. astept si eu

| Rikaa a răspuns:

Buna cind o sa apara la romana pretestarea?

| sasa23 a răspuns:

Ok... dar nu o gasesc...care o gaseste scrieti aicea linkul!

| HugoBoss a răspuns:

Aee.edu.md, imi pare ca dimineata apare pe la vreo 8

| barbie5 a răspuns:

Hahh))) eu tot o caut...
stiu matematica, dar o pregatire nu ar incurka...
pina cind nu-i postata pe net. daca o gasiti imi scrieit un mesaj? O :*

| degirl a răspuns:

A gasit cineva la istorie?

| anisoar19negru97 a răspuns:

Pretestare a fost postata astazi la ora 8 rau nu ma reusit s-o facem... dar am copiato toata

| AnutzaMariutza a răspuns:

Ar trebui sa apara miine dimineata (28. 03), pe la ora 6-8 pe siteul ministerului educatiei :]

| pufuletZ_6115 a răspuns:

Http://89. 32. 230. 147/img/files/pretestare2012/gimnaziu/

| anisoarabuza a răspuns (pentru pufuletZ_6115):

Asta ce inseamna?

| barbie5 a răspuns (pentru anisoarabuza):

A gasit cineva ceva?

| Golban_Vlad_1996 a răspuns:

Maaaaa ce pretestare (((, am scris la toate dar nici jumatate nu va fi correct

| Golban_Vlad_1996 a răspuns:

Amu trebuie de cautat la limba romina, cine stie dati un link pliz

| Cojocar_Andrei_1995 a răspuns:

Noroc ce faceti

| Cojocar_Andrei_1995 a răspuns:

Salut, unde pot sa gasesc pretestarea de clasa IX la matematica?

| germanvoxmarius96 a răspuns:

Baieti si fete daca gaseste cineva pretestarea postati linkul aici si o sa intru si eu pe la 3 si o sa vad daca este!

| Онок_медвеж_1995 a răspuns:

Dati-mi va rog linkul de la minesterul de invatamint unde voi gasiti pretestarile

| alina2014 a răspuns:

Da eu unde pot sa gasesc pretastarile de la istorie im spuneti si mie va rog

| Tudorrr a răspuns:

Da la istorie?