| OfficialWazzart a întrebat:

Undeva prin 2009 mi-am facut legitimatie la un club de fotbal, insa acesta s-a desfintat, ramanand alte echipe de juniori si echipa mare a clubului.Anul trecut am incercat sa merg la alt club si acestia mi-au cerut legitimatia, pe care am recuperat-o insa fostul club a cerut transfer. contracost...care a fost refuzat.Din cauza lor nu pot sa joc nicaieri. au dreptul? as putea sa ma intorc la ei. au dreptul sa nu ma primeasca?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

Pai tu ai avut contract cu ei? Ce transfer? Daca te iei dupa legile frf, te intreb: Ei timp de 2-3 ani, ti-au oferit tie conditii de antrenament? Ce ti-e cu saracii astia din ligile a 8-a. numai sparti si nesimtiti.

| OfficialWazzart explică:

Pai,ara club pentru juniori pe atunci, nu stiu daca era contract sau nu dar din 2010 pana in prezent nu am mai facut antrenamente cu ei.