| Black2001 a întrebat:

Salut.Va rog sa raspundeti.Este foarte urgent.Deci mi-am luat skype,zice ca skype nu a putut sa se conecteze, am incercat si am luat alta versiune si tot la fel face.Parola este buna si cu username-ul.Va rog ajutati-ma urgent!

2 răspunsuri:
| lopidopidu a răspuns:

Incearca sa-ti faci un alt cont sau sa-ti dai recover, asa vezi daca problema este de la tine sau de la cont.

| Black2001 explică (pentru lopidopidu):

Am incercat si cu alt cont si tot degeaba deoarece nu scrie ca nu e name sau pass bun ci ca skype nu a putut sa se conecteze.