| uscat2222 a întrebat:

Salut.
Vreau sa îmi cumpăr un telefon și nu știu ce sa aleg
Note 10.
IPhone xs
IPhone 11
P30 pro

7 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Note 10+ cel mai bun telefon al momentului si are si pen integrat

restul sunt crap, Apple sux RAU, iar Huawei e posibil sa ramana fara Android, deja au numai licenta temporara exitinsa de 2 ori cate 90 de zile:
https://www.xda-developers.com/google-revoke-huawei-android-ban-blacklist/

| Crackman a răspuns:

Nota 10 este un pic mai bun.
Dar este urmat repede de 30 pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Note 10 +

| Alexandrionelu a răspuns:

Note 10, P30 pro sau Mate 30.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Eu am note 10 plus de cand a apărut. Bateria este acceptabilă, mă joc cel puțin 4-6 ore, depinde de joc, iar video cel puțin 8-10 ore.

| IonutPetre12 a răspuns:

De ce nu iei un s10+?

| AndreiaDinu a răspuns:

Note 10 sau p30 pro