| EmanueII a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un Xbox360 slim cu kinect dar am cateva dubii pentru ca nu sunt sigur daca il pot conecta la TV meu, am un TV mai vechi si pot conecta decat cablu de genu la el :

http://www.okazii.ro/......a121714006

Pot conecta xbox-ul doar cu mufa asta? Ce metode as mai avea? Nu am cele 3 gauri alb galben rosu!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnToNiO12o a răspuns:

Cred ca poti, pentru cele 3 gauri poti lua un adaptor sau ceva de genul.E ca o mufa scart dar are pe ''spate'' cele 3 gauri.