| pescarusionutdumitru a întrebat:

Salut,vreau sa imi instalez windows 10 si pe cand ajung la partea unu scrie ca se extrag fisierle imi apare o eroare care e asa:Windows cannot install required files.Make sure all that files required for installation are avibile and restart the installation error code:0X8007025D. Am incercat si cu alte windowsuri laptopul e Lenovo ideapad 100.Am facut un memtest86 si am avut pass:0 si errors:0 componete:Intel i3 core 5500U cu placa video intregrata 4 gb de ram hard disk de 500 gb 5400 rpm

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Alt dvd cu instalarea (eventual scrisa imaginea pe stick bootabil ca sa nu mai fie problemele citirii proaste de la dvd-rom). Sa stii ca nici linux nu musca. happy

| danutzu96 a răspuns:

Alt dvd cu instalarea (eventual scrisa imaginea pe stick bootabil ca sa nu mai fie problemele citirii proaste de la dvd-rom). Sa stii ca nici linux nu musca. whistling

| octav005 a răspuns:

Poate nu este windowsul bun, s-au probleme cu hdd.

| pescarusionutdumitru explică:

PS:dau funda