| Askaw0w a întrebat:

am o problema cu laptopul meu la windows 7.deci,imi instalez la windows tot ce trebuie si cand mi se instaleaza windows 7 nu imi merge si imi zice: Windows cannot install required files. The file may be corrupt or missing.Make sure all files required for installation are avvailable, and restart the installation Error code:0x80070017
si...nu imi merge.deci ce are laptopul? ce trebuie sa ii fac?(funda+vot)

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E posibil ca DVD-ul sa fie facut gresit.Incearca cu altul.

| Askaw0w explică:

Nu are cum.ca l-am mai facuut odata cu acelasi DVD numai ca am facut de multe ori in aceeasi zi.si cred ca daia...mai astept raspunsuri!