| BodoGenn a întrebat:

Salut,vreau si eu niste jocuri Multiplayer care nu iti trebuie program sa joci multiplayer...doar intri pe el si dai multiplayer si faci cont si joci...nu conteaza anul multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Kiwnasy a răspuns:

Daca vrei sa le downloadezi iti sugerez metin2 sau minecraft. Daca vrei pe internet, iti sugerez hattrick(Esti manager de fotbal) sau travian(iti construiesti un sat, faci armata ataci pe altii, etc)sper ca ti-am fost de ajutor.

P.S:daca vrei un travian bun, iti recomant Ztravian(asa se numeste)
Sper ca am fost de ajutor. Fundabig grin?

| BodoGenn explică (pentru Kiwnasy):

Fara suparare dar metin 2 te drogheaza ca am jucat... abia m-am putut abtine sa nu il mai joc

| Kiwnasy a răspuns (pentru BodoGenn):

Eu doar am sugerat...de aceea ti-am dat mai multe jocuri.Si travian creeaza dependenta.Sunt un jucator inrait si am castigat si servere.

3 răspunsuri:
| ursey a răspuns:

Incearca la aeria games au o multime de jocuri online
http://www.aeriagames.com