| dmrtr a întrebat:

Funda! cum adica jocuri cu multiplayer. adica sa te joci cu un prietes, sau cum...

Răspuns Câştigător
| bogdan1413 a răspuns:

In jocurile multiplayer te joci cu un prieten langa tine, pe un sv de cs, cod etcwinking

5 răspunsuri:
| SickBooM a răspuns:

Te poti juca cu un prieten un var iti faci prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai departe de calculator, e mai sigur.

| nadia13 a răspuns:

Buna,jocurile multiplayer sunt acele jovuri care se joaca in doi.ambii jucatori trebuie sa va jucati la acelasi calculator.

| lcTrlaLeXuTzU a răspuns:

Multiplayer inseamna sa te poti juca cu mai multi prieteni 1, 2, 3... Sper ca te ajuta-i FUNDA!?

| ionelushionelayonyk a răspuns:

Adica poti sa te joci cu un prieten big grinbig grinbig grin