| laurr a întrebat:

ziceti-mi si mie jocuri cu masini(simulatoare orce) care sa mearga sa joc cu volanul, cele mai bune sau mai multe prmesc vot + funda.

Răspuns Câştigător
| anticocalar101 a răspuns:

Need for speed (Hot pursuit, Shift 1, 2 si altele), Grid race(facut special pentru volan), drive simulator 1sau 2, dirt 1, 2 sau 3, Bourn out! si ar mai fi dar nu mi vin acum in minte! inceaca le pe astea acum

3 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

Ai putea juca need for speed carbon, need for speed undercover ( in acestea doua te alerga politia daca te gaseste) need for speed undergraund ( aici sunt doar curse) funda?

| costel121 a răspuns:

Ai putea juca need for speed carbon, need for speed undercover, aici te alearga si politia, need for speed undergraund aici doar curse funda?

| costel121 a răspuns:

Ai mai putea juca si aceste jocuri ToCA Race Driver
Live for Speed