| rico1991 a întrebat:

SALUTARE ALL" AM O MARE PROBLEMA CU GANDACII DE CASA! IMI puteti recomanda solutii pentru eradicarea lor?

DIn experinta voastra cum ati reusit sa scapati de ei!

VA MULTUMESC!

5 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Eu am dat odata in toata casa co Arosol si i-am terminat.(gasesti la supermarket e 10 ron) bafta

| Vi003 a răspuns:

...si dupa zugraveala, da cu GLOBOL (pasta, nu spray), ca nu mai gasesti picior de gandacel. GLOBOL s-a gasit la Kaufland, ultima data cand am intrebat, nu-l aveau, dar incearca sa-l cumperi/procuri de altundeva.

| MonkeyDLuffy a răspuns:

Zugraveste in casa (bucataria) si o sa plece toti!
Eu asa am facut si au plecat toti!
Sper ca te-am ajutat! happy

| ionutzy1401 a răspuns:

Killtox este cea mai buna.

PS:http://fan-tech.blogspot.ro/
asta este blogul meu, intra daca vrei si daca iti place spune-le si prietenilor.Ms

| cristiandumea98 a răspuns:

Cauta gaurile pe unde intra si incearca sa dai cu otrava pentru cartofi