| rico1991 a întrebat:

SALUTARE ALL" AM O MARE PROBLEMA CU GANDACII DE CASA! IMI puteti recomanda solutii pentru eradicarea lor?
DIn experinta voastra cum ati reusit sa scapati de ei!
VA MULTUMESC!

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Foloseste capcane.Intreaba la magazine de asa ceva si poti folosi oriunde si printre alimente chiar.Dar vorba cuiva trebuie sa izolezi locurile pe unde ei ar putea ajunge la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o solutie (in farmacie) dar daca nu fac TOTI vecinii (daca stai la bloc), faci degeaba. Vor reveni de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un magazin agricol si cere o fiola de Regent, ai si spui vanzatoarei/vanzatorului pentru ce doresti, exista si in farmacie acid boric care se punea pe langa toata plintele, astupa-ti bine toate gaurile de langa tevile care vin de la vecini, aerisirile de la baie si debarele sa fie cu sita mica, mare atentie si la balcon dar sa nu uiti si ghena de gunoi daca stai la bloc cu 10 etaje

| BlueViP a răspuns:

PEtrol! E foarte bun, spre de muste, satisfacator, exista o solutie pentru asa ceva care se dilueaza in apa...

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

KillTox.

| radarcan a răspuns:

Salutare, iti recomand 2 solutii care la mine au dat rezultate.
initial am dat cu insecticid, am repetat tratamentul la o saptamana iar apoi am dat cu globol gel. este un gel f bun pentru gandaci. acum depinde si de vecini. daca sunt plini de gandaci si nu incearca sa scape de ei, vor fi si la tine in continuare...
uite mai jos link cu produsele pe care le-am folosit si care m-au ajutat sa scap de gandaci.

http://www.roinsect.ro/......ndaci-/723

http://www.roinsect.ro/pesticid/globol-gel/372