| akka4 a întrebat:

Salutare all. Ce parere aveti despre laptoop-ul ASUS -CPU i3 2. 3; 4GB RAM, placa video RADEON 7470M? este ceva de el?

Răspuns Câştigător
| Buda_Ionut_1991 a răspuns:

E chiar ok, depinde la ce pret il iei. Sa nu iti iei cu placa video GMA X4500MHD pentru ca nu o sa-ti mearga aproape nici un joc mai nou.

| akka4 explică (pentru Buda_Ionut_1991):

Asta ma gandeam si eu la placa video GMA X4500MHD... oricum am luat Asus-ul big grin

3 răspunsuri:
| comansorin a răspuns:

Slabut dar totusi bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun dar daca vrei sa iti cumperi un laptop si sa te tina mai mult de cateva luni, cauta cu video GMA X4500MHD, asa eviti riscul de reflow sau reballing.