| Raulici97 a întrebat:

Salutare..Am comandat de pe emag.ro ieri seara..Am o intrebare,programul de lucru este doar luni-vineri? Si vreau sa stiu de unde porneste comanda.big grin
Multumesc, dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Programul:
Luni - Vineri: 8:00 - 20:00; Sambata: 09:00 - 19:00
Depinde de disponibilitatea produsului, daca acesta este in stock primesti comanda a 2-a zi dupa preluarea ei, daca e la furnizor o poti primi intre 1 si 2 zile. Daca nu e pe stoc nici la furnizor si nici la magazin, vei primi comanda cand produsul o sa fie in stocul furnizorului/magazinului.
Mult Succes!

| Raulici97 explică (pentru Mihail2020):

Si daca produsul este resigilat?

| Raulici97 explică (pentru Mihail2020):

Am primit confirmarea celor de la emag..multumesc de ajutorhappy

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Cu placere.
Chiar daca produsul este resigilat trebuie sa vina email de confirmare.

| Raulici97 explică (pentru Mihail2020):

Am primit confirmare.Multumesc de ajutor