| dyenotsa a întrebat:

Vineri seara am comandat de la Emag doua telefoane.Azi este luni si nu am primit nici un apel referitor la comanda/livrare. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ralluca03 a răspuns:

Mai asteapta, probabil in weekend nu livreaza. Daca mai intarzie, suna la ei. Voteaza si tu aici, te rog http://superfete.cancan.ro/Concurenta-11572/

1 răspuns:
| Dragosh9988 a răspuns:

Probabil comanda nu le-a fost inregistrata in computerul lor sau dureaza mai multe zile lucratoare pana la livrarea acesteia. Funda te roog!