| CineTeCrezi a întrebat:

Salutare am o problema cu contul pe de yahoomail cand incerc sa il acces de pe yahoomessenger imi spune ca am probleme cu conectiunea de la internet (desi nu am), iar cand intru de pe site imi spune ca am intrat pe un device strain si imi cere intrebaritle secrete la care eu nu mai stiu raspunsurile si nici nu am cont alternativ.cum pot rezolva

5 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Vezi la firewall sa nu fie blocat acolo, data si ora pc-ului cam atat

| Kampion a răspuns:

Seteaza data si ora, sau fa-ti alt cont, Funda

| johnyxus a răspuns:

Incearca sa dai connection preference si sa schimbi tipul de conexiune.

| M3K4N0ID a răspuns:

Pai nu mai poti fa-ti alt cont si gata!

| Teo026 a răspuns:

Seteaza corect daca la calculator! Click dreapta pe ceas, Ajust date/time si gata. Am patit si eu treaba asta. Trebuie setata data corect