| 404namenotfound a întrebat:

Am o problema cu placa video. Mi-am reinstalat windows-ul (acelasi care l-am avut timp de cateva luni), iar cand incerc sa instalez placa video nu se intampla nimic. Trebuie doar sa dau pe SETUP si asa se instaleaza, dar nu se intampla nimic. Nu cred ca problema e placa video, fiindca pe aceeasi am avut-o pana acum. Am luat un driver de pe net, si am putut sa il instalez, dar imi face lag pe jocuri si imi merge foarte greu PC-ul. Stiti care e problema? Mersi. Funda celui care stie.

2 răspunsuri:
| 404namenotfound explică:

Imi spune ca nu poate gasi, desi am introdus CD-ul. Adauga ID-ul meu: soundlikee, daca ma poti ajuta. Mersi!

| thomas1994 a răspuns:

Salut XcuseMe,s-ar putea sa fi instalat un driver care nu este pentru placa ta video. Daca ai cd cu driverele pentru placa video, introdu cd-ul dai click dreapta pe My Computer, Manage, Device Manager si vezi VGA sau VIDEO, dai click dreapta pe el si dai update driver software si alegi manual cd-ul.