| Ha0s a întrebat:

Salutare, am o problema cu un mouse cumparat ieri. Mouse-ul se numeste Mouse Gaming 8014 Digittex. Si as vrea sa stiu de ce uneori frameaza. Adica eu misc mouse-ul, iar cursorul sta pe loc. Am schimbat si sistemul m-am gandit ca ruleaza greu din cauza lui, dar degeaba. Trebuie sa instalez ceva anune la el? Are ceva setari pe care trebuie sa le fac? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adica sacadeaza? poate fi de la cpu sau pur simplu e stricat vezi la alt pc cum e

| Cristian_Mihaitamcr_1999 a răspuns:

Salut! Vad ca este un mouse Usb! ar trebui sa te uiti pe cutie daca il folosesti la un Usb port 2.0 sau 3.0 asta face diferenta in cele mai multe cazuri! Si de instalat nu ai ce sa instalez daca mouse-ul nu a venit cu un CD! Sper ca te-am ajutat bafta

| Ha0s explică (pentru Cristian_Mihaitamcr_1999):

Il am in port de 2.0, pe cutie nu scrie nimic. Cum ii pot modifica dpi-ul, hz-ul?