| neo787840 a întrebat:

Salutare. Am si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa fac un imprumut la CAR ( la casa de pensii ) si nu gasesc nicaieri pe site ce acte imi trebuiesc sau ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a putea lua un imprumut.
Va rog mult sa ma ajutati daca puteti.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la institutia care acorda acest fel de imprumut si ei te vor indruma. cred ca-ti trebuiesc ultimile 3 taloane de pensie, decizia definitiva de pensionare si buletinul.

1 răspuns:
| SpeciMen a răspuns:

Ca sa pai lua un imprumut trebuie sa depui un fond, si sa ai o vechime. la cererea de imprumut iti trebuie 3 giranti cu copii dupa taloanele de pensie sau adeverinta de salariat si copii dupa buletin +talonul sau adeverinta ta si buletinul. cam asta e pe scurt. funda?