| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare stiu ca la scoala se facea acel control medical odata pe an masurare cantarire... vreau sa stiu daca in liceu se mai face si daca da in ce clase? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Salut! La mine in liceu nu se mai face acel control singurul control pe care iti face te cauta in cap si se uita daca ai bubitze pe corp atat tot si se face in primele zile de scoala si dupa ce vii din vacante.

4 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

De unde esti tu?

| AlexandrulS a răspuns:

Sf pantelimon sunt

| AlexandrulS a răspuns:

Bucurestiwinking

| BurnGirl a răspuns:

Depinde de liceul la care esti, unele fac ace control altele nu.In ori ce caz daca iti vor face acel control va fi doar pe a 9 si atat ca sincera sa fiu nu se prea strufoca asistentele din scoli si licee cu controalele.