| Adryan28 a întrebat:

Nu stiu daca am pus bine aceasta intrebare in categoria asta si vreau sa va intreb pe voi: Se da costume de absolvire in liceele fara frecventa? Va rog chiar vreau sa stiu daca se da costume daca ai terminat 12 clase intr-un liceu fara frecventa. Dau fundawinking

3 răspunsuri:
| TheBlueWolf a răspuns:

Imi faceam rondul de noapte pe extrem de consistentul TPU in care eu descopar noi si noi lucruri precum limitele prostiei, neglijentei si cretinismului notoriu care deja este un virus dar de asemenea imi dau si seama ca desi eu am vazut lucruri pe care extrem de putini oameni se pot lauda ca le-au avut in contactul lor vizual de asemenea am ascultat oameni, legende vii, precum diversi veterani de razboi insa eu tot sunt uimit de prostie. Prostia, este cea care uimeste si coninua sa ma uimeasca. Se DA costume? Prima data am crezut ca nu am citit bine si am accesat aceasta pagina in graba pentru a ma asigura ca nu era o greseala a mea sau a ta (de tastatura). Insa mare (sau nu) mi-a fost socul cand am descoperit ca ai repetat imbecilitatea.Eu sincer, ma simt injunghiat cand vad ca limba romana este calcata in picioare si batjocorita.Lipsa de lectura si cultura se vede din ce in ce mai strident. Se scrie "Se DAU" ...Nu stau sa iti explic de ce deoarece asta se invata prin clasa a 3-a. Probabil ca acolo iti este locul. Daca nu stii sa scrii incearca sa stai departe de locuri in care alti oameni iti pot vedea greselile.Greseli ce pot avea ca urmare: Stari de greata, Boli cronice/psihice, crize de ras.Eu sincer simt mila cand vad asa ceva.

| Adryan28 explică (pentru TheBlueWolf):

Ai grija cum vorbesti si termina cu jignirile. Daca esti tu destept, tine-o pentru tine nu mai arata la altii! Eu am scris asa din cauza ca m-am grabit! Asa ca vezi-ti de treaba ta! Esti tu mai desptept tine-o pentru tine. Si prea putin ma intereseaza parerea tawinking

| TheBlueWolf a răspuns (pentru Adryan28):

UIte aici e problema.Un om care scrie corect este deja considerat geniu. Unde s-a ajuns. Nu poti sa faci o greseala gramaticala atat de exorbitanta. Si tu mi-ai cerut parerea mai mult sau mai putin direct in momentul in care ai apasat pe ENTER. Deci te cam autocontrazici cand spui ca nu te intereseaza parerea mea. Si nu te-am jignit. Jignit este cu totul altceva. Eu doar m-am revoltat cu tot dreptul.