| mihaitzacelviteaz a întrebat:

Salutare.Am si eu o mica mica problemahappy Orice CD as baga in Cd Room nu mi l citeste?laughing ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Desfa-l si sterge-i acea lentila

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui desfacuta unitatea si sa scoti lectorul, ala se desface si te uiti prin el ce are, daca are ceva anormal apoi bagi din nou cablul care face legatura cu unitatea dupa ce ai asamblat lectorul si daca nu merge iti cumperi altul. Orice aparat electronic are un fel de memorie cu un chip negru pe acea placa verde (daca se arde) si nu se vede la ochiul liber iti iei ramas bun de la el.

| TheRaul556 a răspuns:

Trebuie sa stergi cu spirt acel cititor mic din cd-writer(acela care seamana cu un ochi).
Daca nu iti reuseste trebuie sa iti schimbi unitatea de cd writer

| emanu23 a răspuns:

Pai...poate e zgariat cd sau daca nu cd room e vechi mai bine ia un dvd room nu stiu cce sa zic oricum BAFTAwinking