| AlbertPanel a întrebat:

Salutare am si eu o problema cu Mouse Trap Example nu stiu cum l-am bagat dar am 2 useri unul pe care fac acum si unul Administrator, asa pe asta user pot sa dau clic pe chenarul ala mic si imi apare lista cu minimize, cancel..., asa si ii dau minimize ca daca ii dau cancel nu se intampla nimic, iar eu am nevoie de Administrator nu de user, iar pe Administrator nu merge sa dau clic pe el si sa ii dau minimize! Ajutor va rog dau funda!

3 răspunsuri:
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Incearca sa transferi datele din administrator in user si apoi stergel daca merge zi-mi

| AlbertPanel explică:

Nu gata s-a rezolvat problema!

| AlbertPanel explică:

Cum blockez intrebarea?