| shoBy1 a întrebat:

Salutare am si eu un id "ÿahoo" si am uitat parola. Dau si eu sa imi recuperez parola dar de fiecare data cand bagam id meu. nu ma lasa sa intru ca cica am folosit un pseudonim, ceea ce n-am facut, am incercat oricum, dar nu a mers. vreau sa stiu daca cineva ma poate ajuta, si contra cost, am pe email date importante. va rog.

2 răspunsuri:
| gianina14 a răspuns:

Pai dai dublu clik pe yahoo si apoi undeva jos scrie forgot your password? si dai acolo apoi iti scrii id si un cod si apoi rasp la intrebari apoi scrii noua parola si gata.
fundita?

| shoBy1 explică (pentru gianina14):

Am facut si eu asta, am scris si mai sus, dar imi cere pseudonim ceea ce eunulam folosit.