| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am si eu un laptop cumparat de curand, un Acer aspire e1-531. Placa lui video este Intel hd graphics 2000 si are 801 mb.Pentru cei care se pricep as dori sa aflu cum ii pot mari mb sa o fac de 1gb sau mai mult.Precizez ca am 2gb ram ddr3. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Placa video dedicata era de fapt 128 mb dar cred ca isi face share de la rami de are 801 mb placa video

| shannygelu a răspuns:

La total memorie grafica ai 801 memoria video dedicata de cat este? si nu o poti mari ea este pusa din fabrica

| xAlvin a răspuns:

Cumperi alta placa video mai mare dar te costa