| Amadeo_Ilcău_2002 a întrebat:

Salutare, am trimis 300€ avans pentru un cățel, după care am fost blocat peste tot de tipul respectiv. Am trimis din Raiffaisen in Unicredit, exista vreo posibilitate legală de a recupera banii?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la politie sau procuratura si depune plangere penala! Ei vor sti ce sa faca.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti incepe cu o plangere la politie, după care astepti si astepti si aștepți

| Wr3nch a răspuns:

Dap,. Daca ai nume si mesajele mergi la garda si il reclami pentru inselaciune.