| Eedytso a întrebat:

Salutare, am un procesor la PC meu Intel Qore duo Quad Q9400 2.7 Ghz, Ram 8 GB, Placa video, Nvidia Gt230 1,5 GB SA imi schimb ceva la pc? sau e super asa cum e. sau procesorul? e ok asa?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Depinde, numai tu stii daca te multumeste. Nu putem sa iti spunem noi ce sa iti pui in PC. Daca nu esti multumit de el inseamna ca ai nevoie de upgrade, nu dictam noi ce si cum.

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

E in regula. La placa video se poate mai bine.

| Eedytso explică (pentru Minks):

Ok mersi happy deci nu trebuie sa imi bag i7 sau cine stie ce. nu? sau sa imi iau alt pc.

| Eedytso explică:

Nu vreau sa ma laud deloc happy doar vroiam sa cer o parere de la lumewinking stai linistit!

| Silviuc69 a răspuns:

Placa video zic eu, ceva de la 550ti->

| Eedytso explică (pentru Silviuc69):

Si in rest e beton pe asfalt nu laughing)?

| Minks a răspuns (pentru Eedytso):

Depinde, numai tu stii daca te multumeste. Nu putem sa iti spunem noi ce sa iti pui in PC. Daca nu esti multumit de el inseamna ca ai nevoie de upgrade, nu dictam noi ce si cum.