| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salutare,as vrea,va rog,sa stiu cam cat timp se fabrica un telefon (adica cat timp se poate gasi nou pe piata )Ma gandesc sa mai astept ca poate se mai iefteneste dar ma tem ca daca trece mult timp nu se va mai fabrica si la mana a doua nu vreau sa-l iau. Daca ma puteti ajuta, dau funda!

1 răspuns:
| kidy00 a răspuns:

Telefoane noi ies pe zi, daca nu si mai repede. Se vor ieftini, iar telefoanele care sunt bune si au succes, se vor fabrica. Poti gasi telefoane si la mana a doua sigilate. Fundita?