| banditul007 a întrebat:

Salutare. Ce documente trebuie să ai cu tine atunci când îți schimbi buletinul la 18 ani?

2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Pe langa ce a scris Zorn, trebuie si proprietarul casei care te ia in spatiu (parintele proprietar)

| Zorn a răspuns:

Certificatul de nastere in original si copie, certificatul de casatorie al parintilor, dovada domiciliului, dovada achitarii taxei pentru cartea de identitate, cerere de schimbare a buletinului, vechiul buletin (logic).