| prye a întrebat:

Cine stie cum pot sa imi setez pc-ul astfel incat cand vreau sa intru intr-un folder sa dau un singur click? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| rossi46 a răspuns:

Deschide meniul "Start" din coltul stanga jos, intra in "Control Panel", deschizi meniul "Appearance and Personalization" si accesezi meniul "Folder Options". Aici ti se deschide o fereastra cu 3 randuri. Randul de jos are titlul "Click items as follows" si aici trebuie sa selectezi prima casuta "Single-click to open an item". Apesi butonul din partea dreapta jos "Apply" si setarea a fost aplicata. Daca vrei, poti gasi meniul "Folder Options" mai repede tastand cuvantul Folder in bara de cautare a meniului "Start". Succes!

4 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Intrii in my computer,sus ai toate optiunile " file,edit, view etc, tu faci click pe 'tools' dupa care intrii in 'folder options' si vei gasi acolo optiunea unde scrie " Click items as follows" si bifezi unde scrie Single-click bla bla bla. Sper ca te-am ajutat.Bft

| Underground_8492 a răspuns:

My computer -> Tools -> Folder Options -> Single Click to open an item

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
Dai la control panel - Folder Options - si alegi Single-click to open a item happy...pe urma dai apply - ok si gata.happy

Răspuns utilizator avertizat