| Jalnic a întrebat:

Salutare!
Cine stie un link unde pot gasi windows 7 varianta originala (fara alte modificari)?

2 răspunsuri:
| Jalnic explică:

Sunt din Bucurest... Ar trebui sa se gandeasca si ei inainte sa puna un pret de 1000 RON la un cd cu windows7...Nu credeti?

| colors113 a răspuns:

Iti recomand sa nu descarci orice fel de windows pentru ca il piratezi. el trebuie cumparat de la magazinele de calculatoare.pentru ca trebuie sa ai licenta si daca iti vine un control al calculatorului de la bucuresti o sa te trezesti cu o surpriza
bafta!