| Jalnic a întrebat:

Cum pot muta o poza de pe FaceBook dintr-un album in altul? fara sa trebuiasca sa o re-uploadez pentru ca nu prea as vrea sa pierd comentariile

Răspuns Câştigător
| IиоcзитKid a răspuns:

Deci dai la albumul din care vrei sa muti poza apoi vezi ca sus iti scrie De [numele tau] acum aproximatix... apoi iti arata adauga o locatie si editeaza albumul. dai al editeaza albumul si o sa.ti arate un patratel si in josul patratelului in stanga o sa iti apara : edit photos si dai acolo.si stii ce iti apara sa iti editezi pozele si dai la poza pe care vrei sa o editezi, in josul pozei scrie : Muta la: si ai sa te descurci tu de aici funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Dony20 a răspuns:

Intri la setari, dai la album si apoi mutare.
FUNDITA! Plz.

| SkittlesItsiJoacaFeste a răspuns:

Nuu se poatee. Dooar daca schimbii numele albumuluuui!