| Jalnic a întrebat:

Cum pot muta o poza de pe FaceBook dintr-un album in altul? fara sa trebuiasca sa o re-uploadez pentru ca nu prea as vrea sa pierd comentariile
P. S: Mai detaliat...

3 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Stiu! asta e marea problema! nu poti face nimic imi pare rau!

| dubioss a răspuns:

Ti-au dat pizdele comm`uri si esti fericit.nu vrei sa le pierzi laughing?

| HappyX a răspuns:

Te duci pe pagina de facebook, dai la photos (fotografii), albume, dupa care ii dai edit album (editeaza albumul), edit photos (editeaza fotografii), si care vrei sa o muti ii dai move to (mutare in) si selectezi albumul in care vrei sa muti pozawinking