| Tlbi a întrebat:

Salutare!big grin cine imi spune si mie cum fac sa imi apara la status pe mess ce ascult in winamp? am gasit pe google un plugin dar nu e bun...cred ca era pentru alta versiune tongue am messenger 10...

Răspuns Câştigător
| alexandra_8142 a răspuns:

Pai chiar d l mess dai click p add plug-ins, dai start foxytunes si apoi alegi winamp.la mine asa e si am messenger 10

3 răspunsuri:
| Tlbi explică:

Am intrat la action - choose plugin si nu e foxytunes.de unde il iau pe asta?

| Tlbi explică:

Gam gasit-o pana la urma...tongue dar nu imi apare la status piesa... i-am dat start!

| Tlbi explică:

Gata, am rezolvatbig grin mersi mult!