| andreiush25 a întrebat:

Salutare...
Daca am trimis azi pe la 3 un colet pana in Tg.Mures prin FanCourier...Maine ajunge? Avand in vedere ca e 1 mai?

3 răspunsuri:
| Lisiele a răspuns:

Pe toate site-urile unde poti comanda prin FanCurier scrie ca lucreaza doar in zilele lucratoare(inclusiv pe site-ul FanCurier) iar 1mai nu e zi lucratoare si tinand cont ca 1mai va cadea joi, vor fi liberi pana luni. Concluzie: nu va ajunge maine curierul tau, eventual luni dupa-amiaza.

| suntserios a răspuns (pentru Lisiele):

Ai impresia ca Fan Curier sunt bugetari? Lucreaza si de 1 mai, am intrebat eu pentru ca am trimis ceva ieri prin curier

| Shhhhhh a răspuns:

Nu am trimis si eu si ajunge in 2/3 zile