| xxdreamerxx a întrebat:

Salutare.
De curand mi-am luat un LG P690 Optimus Net si nu stiu cum sa setez ca telefonul sa blocheze automat apelurile cu numar necunoscut.
Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Ai putea incerca sa cauti pe internet cateva tutoriale de a bloca automat apelurile cu numar necunoscut deoarece ai un telefon cu android iar o rezolvare la problema ta se aplica la majoritatea telefoanelor cu android, iar oricand poti cauta in play storewinking
are peste 650.000 aplicatii si creste
Apropo, luna asta ar trebui sa-mi schimb telefonul si as vrea un telefon cu android si m-am gandit la LG optimus net. nu vrei sa vorbim putin pe mess sa-mi spui cam ce parere ai despre el?happy
Id-ul meu este: ciprian97pop

Funda?big grin

| xxdreamerxx explică (pentru Prici):

Bineinteles

| Prici a răspuns (pentru xxdreamerxx):

Deci, am primit un id nou in liste este cumva nelu_...
Daca asta esti tu da-mi un buzzhappy