| pantera a întrebat:

deci sunt din alexandria si vreau sa trimit in suceava un playstation 2 (joc) la un baiat si el sa imi trimite un nintendo ds(joc) schimb pe schimb.si treaba e ca nu am incredere ca il va trimite. spuneti-mi cum sa fac daca este sa trimit ps2(joc) prin posta sa nul pierd.adica sa fiu sigur ca il va trimite si el. spuneti-mi va rog.multumesc.cat mai repede daca se poate mersi

Răspuns Câştigător
| Alexa_8596 a răspuns:

Pai.Tre sa iti trimita buletinul prin posta ca sa fii sigur sa nu te minta.Sau ceva de valoare happy

2 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Mai bine vinzi ps2 si mai pui 200-250 Ron si iti cumperi un nintend cam de 500-600 nou. Schimbul nu se merita deoarece nu sunt multe jocuri pe DS, si cele care sunt... unele au grafica buna, altele sunt gen Anime (jocuri facute pe baza unui anime, ex: pokemon soul silver, yu-gi-oh world championship 2009), deci concluzie, mai bine cumperi noi jocuri pentru ps2 sau cumpara un PSPwinking

| pantera explică:

Am psp modat si ps2 modat...il vreau pentru nepotel.in plus am 2 r4 pentru ds