| KinderJdm a întrebat:

Salutare dragi prieteni! Detin un Samsung galaxy s4 si mi se tot reseteaza se apringe pana la Logoul Samsung Galaxy S4 GT-I9505 si sta cateva secunde asa dupa acea iar se reseteaza si asta patesc mereu! Nici in recovery mode nu pot intra sa incerc sa il resetez! Ma poate ajuta cineva cum as putea sa il resoftez eu de acasa? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

E batran, a murit cumpara altul, macar un Samsung s7

| missfatadelatara a răspuns:

No amice, îi trebuie o sursa de energie nouă.

| KanezuY a răspuns:

La service cu el.

| Mirris a răspuns:

E posibil sa fie in faza de bootloop.Singura solutie e sa il duci la reparat."Sanatate" telefonului tau.