| Adix232 a întrebat:

Salutare. Exista vreo metoda de plata cu care poti primi banii instant (sau cateva ore) cash, in mana, dupa vreun site de pariuri? Folosesc bwin si bet365. dar la fiecare retragere pe card astept cam mult. As vrea sa-mi spuneti daca stiti vreun site de pariuri care sa-ti trimita banii aproape instant, cash!

2 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Singura varianta in care poti primi cam instant banii (tine de casa de pariuri, dar in general e aproape instant la toate), ar fi Moneybookers. Nu e chiar "in mana", pentru ca banii totusi nu pot veni in banca instant, dar ii ai sa-i poti paria unde vrei, oricand. Iar retragerea dureaza cam 24h cu un card Visa.

Citeste mai multe aici: http://pariuri.org/moneybookers

| Adix232 explică:

O sa incerc cu moneybookers sa retrag data viitoare. Dar am auzit la cineva ca retrage banii aproape instant (cash). de la o anumita casa de pariuri.