| ConstantinDaniel a întrebat:

BUNA! As vrea sa va intreb daca stiti sau aveti o metoda prifitabila prin care faceti bani la pariuri sportive! in special pe site-ul BET365 am si eu cateva idei insa v-as ruga si pe voi sa imi scrieti daca ati gasit o metoda profitabila! Atat live cat si inainte de inceperea meciurilor (fotbal.handbal.tenis.baschet.hochey) Multumesc :* V-as oferii si eu funda dar nu stiu ce e si nici nu stiu de unde sa o obtin :* multumesc astept raspunsurile voastre happy

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Eu stiu una:
-iti alegi 8-10 etape la rand un meci interesant(Lazio-Napoli, Weder Bremen-Hamburg etc.).Pui in fiecare etapa ca meciul va fi egal, marind de fiecare data suma pe care o pariezi(odata 5 lei, altadata 40-50).
O sa gasesti aici, dar nu sunt castiguri mari:
http://www.pariori.ro/
De asemenea era o emisiune la GSP TV sau la Radio GSP.

| ConstantinDaniel explică (pentru alexs99):

Buna happy mersi pentru pont insa uh joci la asa ceva!? Dami add pe facebook te rog sa vb sa schimbam pareri happy Boldea Constantin Daniel

8 răspunsuri:
| popmirgea1999 a răspuns:

Tu crezi ca daca ar fi existat astfel de metode n-ar fi dat faliment cei de la pariuri? Acolo totul e dupa noroc nu dupa stiinta sau dupa cat de microbist esti tuwinking Daca ass fi sa am toti banii pe care i-am bagat pana acum acolo(desi am doar 16 ani) cred ca as trai cel mai bine pana as merge la facultate + ca bagam si nu scoteam nimic Never

| ConstantinDaniel explică (pentru popmirgea1999):

Buna alex eu tocmai azi am castigat 1.200 lei cu 60 lei investiti si crede-ma ca si eu am plecat de jos si merge de minune insa trebuie sa studiezi mult si sa iti dedici din timp pentru asta cel putin 3-4 ore pe zi nu cred ca faceai asta inainte nu se tine cont de clasament cum fac altii ci de multe alte lucruri cate site-uri ai vizitat inainte de un meci cat de mult te-ai informat pentru acel meci eu cred ca ft putin fiecare meci trebuie luat in parte si analizat si cea mai mare greseala pe care o fac cei mai mult urmaresc castigurile mari! niciodata nu va merge asta pentru ca atunci e deja un fel de loto intodeuna urmeaza castigurile mici si tine cont tot timpul de banii pe care ii investesti maxim o cota de 5-8 pe bilet si bani investiti sa fie maxim 10% de cat dispui pentru periuri nu 10% din toti banii de buzunar si atunci crede-ma ca vei face banii frumosi orice meci merge pariat absolut orice meci trebuie doar sa gasesti pariul potrivit de la se da un gol in meci pana la in primele 10 min va fi egal unde sunt cote intre 1.08 si 1.20 merge jucat depinde de tine ce alegi doar de tine! si de timpul pe care il petreci calculand fiecare meci in parte! Multa bafta eu nu am urmarit prin acaesta intrebare in mod special sa caut o smecherie laughing) sau cv asemanator pur si simplu unele ponturi modul de pariere m-a interesat a mai multor pariori tot timpu se gaseste cv nou! in absolut orice happy mersi totusi ca ai raspuns happy

| popmirgea1999 a răspuns (pentru ConstantinDaniel):

Aha te credwinking dar ce meciuri ai pus mai exact?big grin
Am si eu un bilet pe azi:Liverpool x si stoke tot x

| ConstantinDaniel explică (pentru popmirgea1999):

Pune pe goluri e mai sigur! bag multe bilete (smile) dar cele mai multe sunt pe goluri... azi am dat o gaura de 800 lei pe Totenham a facut 0-0 acasa extraordinar rezultat! cand se intampla se intampla nu ai ce face (sad face)

| popmirgea1999 a răspuns (pentru ConstantinDaniel):

Daaa si eu am pus pe totenham X (cu stoke nu?) dar am pierdut pe fulham cu liverpool tot X rolling on the floor)
Cat despre golluri pierdeam bilete in prostie(puneam 4-5 meciuri de prin El si luam doar 4 rolling on the floor)Cum sa nu te enervezi?laughing

| ConstantinDaniel explică (pentru popmirgea1999):

Da-mi add pe facebook si vb acolo e mai comod azi am castigat iar 150 lei am avut h1 la chelsea si peste 2.5 goluri la genk! 50 lei cota 3.0 total 150 castig numele meu este: BOLDEA CONSTANTIN DANIEL

| Mogos_Daniel_1989 a răspuns:

Eu cred ca daca existau metode de a face bani..asa de simple, oamenii nu mai munceau ca prosti.