| Anonymous129 a întrebat:

Salutare la toti! Am si eu o problema cu nokia-ul meu c2-01, de curand i-am dat update al soft de pe nokai ovi si dupa vreo 3 zile a inceput telefonul sa ii mearga foarte slab luminozitatea, iar dupa 2-3 minute mergea iar normal.Acum mi-a mai facut asta aseara si de aseara nu si-a mai revenit are luminozitatea foarte slaba ce ii pot face straight face?

2 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Incerca de la setari de la lumina. daca tot asa e, dai sa revina la setarile lui din fabrica ...si normal dupa ce ai dat sa revina la setarile lui initiale ar trebui sa mearga normal

| niku_8633 a răspuns:

Sal. ai rezolvat problema cu update-ul?
La ce versiune ai dat update? La 11. 20 cumva?