| miha90z a întrebat:

Hello! Am si eu o problema cu telefonul mobil. Am un Nokia E5 si de ieri a cam luat-o razna, ca sa zic asa. Mi se sterg toate apelurile, fara ca eu sa fac ceva. Efectiv am sunat 2 persoane acum 1 ora sa zic si cand am intrat la apeluri efectuate disparusera. Am facut update de soft, am umblat la setari, ba chiar am revenit si la setarile din fabrica si nimic straight face Exista vreo rezolvare sau?

1 răspuns:
| deeaandrusca a răspuns:

Du-te intr-un magazin de specialitate si vezi cu exctitate problema
daca are ceva ani-te poti astepta de la asta-mai ales daca l-ai trantit sau cv de genu