| VanHelsing a întrebat:

Salutare la toti, ieri eram pe facebook, folosesc mozilla shii nu stiutiu cum am dat si am facut imaginea mai mica, vad totul mai mic, ma poate ajuta cineva sa o fac la loc, plz? mc! dau fundita.

2 răspunsuri:
| pandadesignro a răspuns:

Salut VanHelsing happy

Tinand apasat tasta CTRL dai din scrolul de la mouse sus jos pana il faci cum vrei tu zoomul din firefox.

marius.

| Khushi a răspuns:

Apasa "Ctrl" si in acelasi timp apasa pe rotita de la mouse laughing si fixezi imaginea cum vrei tu. happy Sper ca te-am ajutat. kiss