| Chuck a întrebat:

Salutare.
M-am operat la gingie, mi-am scos maseaua de minte, am scapat. Dar mi s-a umflat acum (gingia). Vreau si eu sa stiu cam in cat timp trece umflatura? (Eventual, si cu ce). Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza vreo saptamana pana sa fii ca nou. Poti lua antiinflamatoare.

2 răspunsuri:
| Chuck explică:

Mai am trei masele de minte. Mai putina minte, dar tot multa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A plecat maseaua? a plecat si mintea.de acum se dezumfla.cu gheata in locul respectiv. da de minte .cum faci rost acum.mai ai vreo masea?