| l1t7leb0y18 a întrebat:

Nu stiu cum sa va explic ideea mea. e cam complicata! pur si simplu mi-a trecut prin gand. vreau sa creez un website sau un blog(nu din asta simplu) ci ceva care sa fie ceva mai atragator. Care sa aiba si chat si forum de discutii.sa aiba un aspect frumos! si sa ajut pe multa lume cu sfaturi! sa mi se puna intrebari, sa ajut cu sfaturi, sa discutam toti intr-un chat. ceva in genu asta mi-as dori! Astept idei! si cine imi poate spune o adresa unde pot creea asa ceva! nu blog-uri simple.sau website-uri doar de uploadat si download.ci sa fie si un forum, si un chat, sa mi se puna intrebari, sa dau sfaturi si sa imi fac multi prieteni! Sa cunosc tot mai multe persoane, va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| äπđÿ a răspuns:

Salut te pot ajuta eu happy dar nimic nu e gratuit happy bft da'mi pm daca te intereseaza si am sa iti zic tot ce e necesar bft!