| SoRyN007 a întrebat:

Salutare,
Problema mea sta astfel am o unitate Dell placa de baza http://www.ecs.com.tw/......etail.aspx hdd 500GB, 2GB RAM DD3 PLACA VIDEO INTEGRATA, cand o pornesc nu imi apare imagine pe ecran deloc... astept parerea unui specialist va dau funda cu cel mai mare drag

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu te poate ajuta aici. Incearca sa inlocuiesti placa video, memoria RAM, cablul de legatura si monitorul ( pe rand).

| SoRyN007 explică (pentru Salontanul):

Placa video este integratasad...

| Salontanul a răspuns (pentru SoRyN007):

Inlocuieste celelate piese. Cauta o placa separata si monteaz-o.