| Vasiliu_Catalin_1998 a întrebat:

Salutare,Stie cineva cat ar costa de adus un tractoras de 40 cp din Spania in Romania?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intereseaza-te la o companie care are trailere de masini, si-l poate aduce.
Probabil 1000-2000 de euro, ca deh, trebuie sa traverseze toata Europa, fiind vreo 3500 km, sa plateasca salariul unui sofer care merge pana acolo cu trailerul gol dupa el, il incarca pe trailer si-l aduce in tara, sofand 2 zile dus si 2 zile intors.