| andreea271828 a întrebat:

Stie cineva programul de la secretariatul facultatii automatica si calculatoare Bucuresti? Am tot cautat pe site-ul lor dar nu gasesc nimic

3 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Posibil să fie pus pe ușă.

| andreea271828 explică:

Ideea e ca nu pot merge pana acolo doar ca sa verific programul, sunt in alta localitate momentan si nici nu as vrea sa fac 2 drumuri

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru andreea271828):

Uite, chiar dacă nu găsești programul pe site-ul lor, OBLIGATORIU trebuie să fie acolo un număr ceva la care să poți să suni și să întrebi.